MUŽI, ŽENY

Krátké zhodnocení sezóny mužů 2018

V letošním roce jsme začali trénovat už opravdu brzo a to 7. ledna. Nebylo to jednoduché, ale naše snaha a chuť se zlepšovat nás hnala dál a dál. Tréninky byly 1krát, někdy 2krát týdně v nedalekém kravínu. Tam jsme běhali a hlavně posilovali podle tréninkového plánu.

Uběhlo to jako voda a byl duben, ve kterém začínají první soutěže. Hned od prvních závodů jsme viděli, že naše snaha nebyla vůbec marná a tak jsme obsazovali přední pozice kde se dalo. Netrvalo dlouho a naše polička v hasičárně se už zase pěkně plnila poháry z různých soutěží našeho okresu či kraje. Celkem jsme obsadili 17krát stupně vítězů a to 5krát 1. místo, 7krát 2. místo a 5krát 3.

Stejně jako loni jsme se i letos zúčastnili okresní i krajské ligy v požárním útoku. V Novojičínské lize, kde účinkovalo 12 družstev, jsme dokázali vybojovat 2. místo a v Moravskoslezské lize, s účastí 21 týmů, bereme 7. příčku, což je pro nás Trojanovice obrovský úspěch, protože vezměte v potaz to, že v mnoha týmech běhají i profesionální hasiči či přímo reprezentanti ČR.

Jedním kolem Novojičínské ligy se stala i naše domácí soutěž, které se za krásného počasí zúčastnilo 47 družstev, což bylo nejvíc v celé lize a i my jsme byli velmi mile překvapeni z tak hojné účasti. Tuto soutěž jsme zahájili my a to s kvalitním časem 14,5s. Tento čas už nedokázal nikdo pokořit a tak se nám podařilo celou soutěž vyhrát.

Letošní sezónu hodnotím velmi nadprůměrnou a věřím, že příští rok bude minimálně taky tak vydařená.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat všem, co nás jakýmkoliv způsobem podpořili. Velmi si toho vážíme.
Věřte nebo ne, ale bez pomoci druhých bychom ani zdaleka nebyli tam, kde jsme teď.

Díky